бесплатна испорака нов фонт
Skip Navigation Links.

Протоборди и кабелчиња

Производи на страна:
Страна 1 од 2
ART-PROTO KIT1
Брзо инфо
(0)
Развоен Комплет, Arduino Protoshield
888 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND 255-00012
Брзо инфо
(0)
Жици за Протоборд, 15 cm, Машки / Женски, 10 Парчиња
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD WIREJ1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-513
Жици за Протоборд, 15 cm, Машки / Машки, 10 Парчиња
155 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD WIREJ2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-511
Жици за Протоборд, 15 cm, Женски / Женски, 10 Парчиња
180 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD WIREJ/140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2022
Жици за Протоборд, 15 cm, Машки / Машки, 140 Парчиња
360 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRDW001/B
Брзо инфо
(0)
Жици за Протоборд, 15 cm, Женски / Женски, 10 Парчиња
95 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRDW003
Брзо инфо
(0)
Жици за Протоборд, Машки / Машки, 65 Парчиња
290 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PJP-1071
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 19100
Протоборд, 555 Точки за Поврзување, 114 x 48 mm
1.237 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD002
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 2420 Точки за Поврзување, 285 x 208 mm
1.195 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD003
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 840 Точки за Поврзување, 174 x 67 mm
399 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RND-BRD004
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 640 Точки за Поврзување, 174 x 42 mm
299 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD005
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 100 Точки за Поврзување, 171.5 x 15 mm, Мини
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD006
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 730 Точки за Поврзување, 165.5 x 64.5 mm
320 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RND-BRD007
Брзо инфо
(0)
Протоборд, 270 Точки за Поврзување, 85.5 x 47.27 mm
195 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIKROE-1140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1140
Протоборд, 170 Точки за Поврзување, Мини
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.