sedi doma mk
Skip Navigation Links.

СМАРТ уреди

Производи на страна:
Страна 1 од 5
NE-ALEXA/B
Брзо инфо
(0)
Паметен Звучник, Паметен Уред, Црн, Alexa, WiFi/Bluetooth
4.312 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-ALEXA/W
Брзо инфо
(0)
Паметен Звучник, Паметен Уред, Бел, Alexa, WiFi/Bluetooth
4.312 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS20
Брзо инфо
(0)

Персонален безбедносен аларм.

307 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS24
Брзо инфо
(0)

Персонален безбедносен аларм.

615 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS23
Брзо инфо
(0)

Персонален безбедносен аларм.

460 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS01
Брзо инфо
(0)
Безбедносен Сензор, Држач за Детектор за Чад, Бел, 70 mm
295 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS16
Брзо инфо
(0)
Безбедносен Сензор, Сензор за Ниво на Вода, Бел, 85 dB, 3x AAA
740 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-HSENS04
Брзо инфо
(0)
Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB, CR123 Lithium
1.790 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS17
Брзо инфо
(0)
Безбедносен Сензор, Сензор за Движење, Бел, 80 m, 85 dB
1.108 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS03
Брзо инфо
(0)
Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB, 433 MHz
1.395 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS29/CHIME
Брзо инфо
(0)

Внатрешно безжично ѕвоно, додаток за WIFICDP10GY, USB.

739 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HM022
Брзо инфо
(0)
Греалка, Паметен Уред, WiFi, Сива, 1800 W
3.696 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HM021
Брзо инфо
(0)
Греалка, Паметен Уред, WiFi, Сива, 1200/2000 W
5.544 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS11
Брзо инфо
(0)
Двоен Паметен Прекинувач за Сијалици, Паметен Уред, Бела, WiFi
1.888 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS02
Брзо инфо
(0)
Детектор на Топлина, Безбедносен Сензор, 54 °C, 85 dB, R-22
463 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.