sedi doma mk
Skip Navigation Links.

СМАРТ уреди

Производи на страна:
Страна 4 од 5
NE-HSENS12
Брзо инфо
(0)
Паметна LED Светилка, Паметен Уред, Е14, Топло Бела/Ладно Бела, WiFi
865 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS47/2
Брзо инфо
(0)
Паметна LED Светилка, Паметен Уред, E27, A60, RGB, WiFi, x2
1.540 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-HSENS08
Брзо инфо
(0)
Паметна LED Светилка, Паметен Уред, Е27, А60, Топло Бела/Ладно Бела, WiFi
935 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS38
Брзо инфо
(0)
Паметна LED Светилка, Паметен Уред, E27, ST64, Топло Бела, WiFi
1.108 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS40
Брзо инфо
(0)
Паметна LED Светилка, Паметен Уред, E27, G125, Топло Бела, WiFi
1.232 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS42
Брзо инфо
(0)
Паметна LED Светилка, Паметен Уред, Е14, RGB, WiFi
925 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-LAMPC02
Брзо инфо
(0)

Паметна Wi-Fi LED панелна светилка, топло кон ладно бела, 17cm, 12W, 800lm

1.999 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-LAMPC03
Брзо инфо
(0)

Паметна Wi-Fi LED панелна светилка, топло кон ладно бела, 30cm, 18W, 1200lm

2.464 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS22
Брзо инфо
(0)

Паметна Wi-Fi LED светилка  со контрола на осветлувањето која се поврзува директно, безжичено / Wi-Fi рутер.

1.495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS21
Брзо инфо
(0)

Паметна Wi-Fi LED светилка  со контрола на осветлувањето која се поврзува директно, безжичено / Wi-Fi рутер.

1.050 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS44
Брзо инфо
(0)

Паметна WiFi сирена, аларм или ѕвоно, 85dB.

2.464 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS29
Брзо инфо
(0)

Паметно WiFi ѕвонче со камера, контрола преку апликација, microSD слот, HD 720p.

4.313 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HM023
Брзо инфо
(0)
Панелка, Паметен Уред, WiFi, Бела, 1000/2000 W
6.160 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS33
Брзо инфо
(0)
Пластична Кутија за Ѕид, за Nedis Паметните Прекинувачи, Бела, 86 x 86 mm
177 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS19
Брзо инфо
(0)

Плафонски сензор на движење со аларм, 85dB

1.170 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.