sedi doma mk
Skip Navigation Links.

Сетови алатки за средношколци

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ZD-921C
Брзо инфо
(1)
Сет Алатки, Електричарски, 6 во 1, Puctec
999 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-907
Брзо инфо
(0)
Сет Алатки, Електричарски, 19 во 1, Puctec
2.220 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-903
Брзо инфо
(0)
Сет Алатки, Електричарски, 11 во 1, Puctec
1.232 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-979B
Брзо инфо
(0)
Сет Алатки, Електричарски, 15 во 1, Puctec
2.397 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-967
Брзо инфо
(0)
Сет Алатки, Електричарски, 16 во 1, Puctec
2.220 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-920D
Брзо инфо
(0)

Комплет алат за електроничари составен од 12 алатки.

1.540 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-920B
Брзо инфо
(0)

Комплет за лемење составен од 6 алатки.

950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-920C
Брзо инфо
(0)

Комплет за лемење составен од 9 алатки.

975 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.