бесплатна испорака
Skip Navigation Links.

Смарт уреди

Производи на страна:
Страна 1 од 4
GB-DOMO03
Брзо инфо
(0)

E27 фасонка со звучен и сензор на светлина, 60W

490 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-DOMO04
Брзо инфо
(0)

E27 фасонка со микробранов и сензор на светлина, 60W

540 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DIO-ED GW01
Брзо инфо
(0)

Smart Home Box компатибилен со сите DiO додатоци.

8.450 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DIO-ED TH02
Брзо инфо
(0)

Smart модул за греење за безжична регулација.

3.450 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DIO-ED LI01
Брзо инфо
(0)

Smart модул за осветлување, 10А.

2.900 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DIO-ED SH01
Брзо инфо
(0)

Smart модул за ролетни.

3.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DIO-ED SE02
Брзо инфо
(0)

Smart сензор за врата / прозорец.

3.140 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DIO-ED SE03
Брзо инфо
(0)

Smart температурен сензор за регулација и следење на температурата.

3.333 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-CLALSD10
Брзо инфо
(0)

Паметен детектор за чад, 868 Mhz.

 

2.957 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS03
Брзо инфо
(0)

Детектор на чад, 433MHz

1.490 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS04
Брзо инфо
(0)

Детектор на чад

1.790 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS06
Брзо инфо
(0)

Паметен Wi-Fi детектор на вода, напојуван со батерија.

2.156 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS14
Брзо инфо
(0)

Паметен Wi-Fi прекинувач за во ѕид за ролетни.

2.156 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS15
Брзо инфо
(0)

Паметен Wi-Fi прекинувач за сијалици, единечен

1.848 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS11
Брзо инфо
(0)

Паметен Wi-Fi прекинувач за сијалици, двоен

1.888 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.