promocija_traki
Skip Navigation Links.

Акција на производи од TP LINK

Производи на страна:
Страна 1 од 3
TPL-MR3420
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-MR3420

3G/4G безжичен N рутер, 300Mbps.

2.974 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-MR3220
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-MR3220

3G/4G безжичен N рутер, 150Mbps.

2.788 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-HA100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HA100

Bluetooth аудио приемник со 3.5mm конекција и NFC.

2.612 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TPL-UE300
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UE300

USB - RJ45 конвертор со брзина до 1Gbps.

1.643 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-ARCHER T4UH
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Archer T4UHP

Безжичен USB адаптер со двоен опсег, 802.11b/g/n/ac, 400/867Mbps.

2.914 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-WN821N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN821N

Безжичен USB адаптер, 802.11b/g/n, 300Mbps.

981 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-WPS510U
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WPS510U

Безжичен принт сервер со мали димензии.

5.062 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TPL-ARCHER C20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Archer C20

Безжичен рутер со двоен опсег, 802.11b/g/n/ac, 433/300Mbps.

3.023 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-WR1043ND
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WR1043ND

Безжичен рутер, 802.11b/g/n, 450Mbps

3.640 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-ARCHER C7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Archer C7

Безжичен рутер, 802.11b/g/n/ac, 450Mbps.

8.682 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TPL-WR841ND
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WR841ND

Безжичен рутер, 802.11b/g/n, 300Mbps.

2.042 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-WN851ND
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN851ND

Безжична PCI картичка со MIMO технологија, 802.11b/g/n, 300Mbps.

1.553 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-WN881ND
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN881ND

Безжична PCIex картичка со MIMO технологија, 802.11b/g/n, 300Mbps.

1.699 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TPL-NC200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NC200

Внатрешна IP камера за безбедност и надзор.

3.389 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-MC210CS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MC210CS

Гигабитен single-mode медиа конвертор, до 15km.

4.342 ден
Повеќе
На лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.