promocija_traki
Skip Navigation Links.

Ппуст на USB Мемории

Производи на страна:
Страна 1 од 2
STR-SDHC64/1
Брзо инфо
(0)

SDHC мемориска картичка 64GB, класа 10 UHS-II U3.

3.880 ден
Повеќе
На лагер
w
STR-SDHC32/1
Брзо инфо
(0)

SDHC мемориска картичка 32GB, класа 10.

1.995 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
STR-SDHC128/1
Брзо инфо
(0)

SDXC мемориска картичка 128GB, Class 10, UHS-II (U3).

5.419 ден
Повеќе
На лагер
w
STR-XRAM8/1
Брзо инфо
(0)

USB OTG флеш меморија 8GB.

555 ден
Повеќе
На лагер
w
STR-XRAM32/2
Брзо инфо
(0)

USB OTG флеш меморија 32GB

1.150 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-XRAM64/6
Брзо инфо
(0)

USB 3.0 флеш меморија 64GB.

2.100 ден
Повеќе
На лагер
w
STR-XRAM16/3
Брзо инфо
(0)

USB 3.1 флеш меморија 16GB

890 ден
Повеќе
На лагер
w
STR-XRAM64/3
Брзо инфо
(0)

USB 3.1 флеш меморија 64GB

1.880 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-XRAM32/25
Брзо инфо
(0)

USB 3.0 флеш меморија 32GB.

1.350 ден
Повеќе
На лагер
w
STR-XRAM128/2
Брзо инфо
(0)

USB 3.1 флеш меморија 128GB

3.995 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-XRAM32/26
Брзо инфо
(0)

USB флеш меморија 32GB USB 2.0.

915 ден
Повеќе
На лагер
w
STR-MSDHC32/3
Брзо инфо
(0)

Микро SDHC 32GB мемориска картичка Class 10, UHS-I (U1).

1.346 ден
Повеќе
На лагер
w
KN-MSDHC64/1
Брзо инфо
(0)

Микро SDHC мемориска картичка 64GB, класа 10

 

2.315 ден
Повеќе
На лагер
w
VB-MSDHC32/1
Брзо инфо
(0)

Микро SDHC мемориска картичка 32GB, класа 10.

1.150 ден
Повеќе
На лагер
w
VB-MSDHC16/1
Брзо инфо
(0)

Микро SDHC мемориска картичка 16GB, класа 10.

 

 

880 ден
Повеќе
На лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.