sedi doma mk
Skip Navigation Links.

USB стикови и SD картички

Производи на страна:
Страна 1 од 3
VER-SDHC32/1
Брзо инфо
(0)
Memory Картичка, SDHC, 32GB, Класа 11
944 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-SDHC32/1
Брзо инфо
(0)
Memory Картичка, SDHC, 32GB, Класа 10, UHS-I (U1)
990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-SDHC16/1
Брзо инфо
(0)
Memory Картичка, SDHC, 16GB, Класа 10, UHS-I (U1)
666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-SDHC128/1
Брзо инфо
(0)
Memory Картичка, SDXC, 4k, 128 GB, Класа 10, UHS-I (U3)
2.750 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-SDHC64/1
Брзо инфо
(0)
Memory Картичка, SDXC, 4k, 64 GB, Класа 10, UHS-I (U1)
1.495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMP-XRAM32/26
Брзо инфо
(0)
USB Стик, USB2.0, 32GB, Црна
688 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMP-XRAM128/1
Брзо инфо
(0)
USB Стик, USB3.0, 128GB, Алуминиум
2.217 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INT-XRAM256/1
Брзо инфо
(0)
USB Стик, USB3.0, 256GB. Црна
3.019 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-XRAM16/2
Брзо инфо
(0)
USB Стик, USB2.0, 16GB, Сина
433 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-XRAM32/2
Брзо инфо
(0)
USB Стик, USB2.0, 32GB, Сина
615 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-XRAM64/2
Брзо инфо
(0)
USB Стик, USB2.0, 64GB, Сина
925 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INT-XRAM32/1
Брзо инфо
(0)
USB Стик, USB3.0, 32GB, Мини, Метална
895 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INT-XRAM128/2
Брзо инфо
(0)
USB Стик, USB3.0, 128GB, OTG, USB-C
2.280 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INT-XRAM64/2
Брзо инфо
(0)
USB Стик, USB3.0, 64GB, OTG, USB-C
1.725 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INT-XRAM32/2
Брзо инфо
(0)
USB Стик, USB3.0, 32GB, OTG, USB-C
1.170 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.