sedi doma mk
Skip Navigation Links.

Velleman + Microbit

Производи на страна:
Страна 1 од 3
VELLEMAN K2579
Брзо инфо
(1)

Кит комплет направи сам,

тајмер 0-60min.

1.190 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN MK127
Брзо инфо
(1)

Кит комплет направи сам,

подвижна бубачка.

990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN K2572
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Стерео предзасилувач.

1.050 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN MK145
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Халовин тиквичка.

990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN K4401
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Генератор на звучни ефекти.

1.665 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN MK135
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Електронски одлучувач.

615 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN K7102
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Метал детектор.

1.490 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN MK144
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

трепкачко срце.

695 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN MK160
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

далечинско преку мобилен.

1.190 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN MK185
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

соларна бубалка.

990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN VM136
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Интервал тајмер модул.

1.110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN MK175
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам, “Смешко“.

1.150 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN KSR1
Брзо инфо
(0)

Комплет направи сам,

Робот - автомобил.

1.660 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN MK159
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

логичка игра.

1.355 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN MK119
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Електронски рулет.

1.490 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.