sedi doma mk
Skip Navigation Links.

Velleman + Micro:bit

Производи на страна:
Страна 3 од 3
MB158-US
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, micro:Bit
1.550 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB KIT03
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, micro:Bit wear:it, Wearable/Fitness Tracking PrototyPing
2.390 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB BINARYDIMM
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, DIMM Робот
2.890 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB TOTEMSPIDER
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Пајак
5.650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB TOTEMTORTOISE
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Желка
5.650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB KIT04
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit
4.995 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB KIT02
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за micro:Bit, 10 x Модули со Сензори, IoT Развој
4.444 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.