promocija_traki
Skip Navigation Links.

Адаптери за патување, Секогаш полна батерија

Производи на страна:
Страна 1 од 2
SKR-TRAVEL06
Брзо инфо
(0)

Адаптер за патување, Европски шуко на УСА.

810 ден
Повеќе
На лагер
w
SKR-TRAVEL07
Брзо инфо
(0)

Адаптер за патување, Данска, Израел, Индија на Европски шуко стандард.

820 ден
Повеќе
На лагер
w
P.SUP.AT110/1
Брзо инфо
(0)

Конвертор на напон 220V>110V-1000VA.

9.990 ден
Повеќе
На лагер
w
P.SUP.90
Брзо инфо
(0)

Конвертор на напон 220V-110V 100W.

1.250 ден
Повеќе
На лагер
w
P.SUP.37
Брзо инфо
(0)

Конвертор на напон од 220V на 110V / 300W.

3.995 ден
Повеќе
На лагер
w
P.SUP.32
Брзо инфо
(0)

Конвертор на напон 220V-110V-45W.

688 ден
Повеќе
На лагер
w
P.SUP.33
Брзо инфо
(0)

Конвертор на напон 220V-110V 75W.

795 ден
Повеќе
На лагер
w
BN-1508500010
Брзо инфо
(0)

Адаптер за американско напојување.

285 ден
Повеќе
На лагер
w
BN-1508450
Брзо инфо
(0)

Адаптер за американско напојување.

230 ден
Повеќе
На лагер
w
BN-1508520
Брзо инфо
(0)

Адаптер за американско напојување.

222 ден
Повеќе
На лагер
w
BN-1508533
Брзо инфо
(0)

Адаптер за британско напојување.

240 ден
Повеќе
На лагер
w
EL-TRAVEL031
Брзо инфо
(0)

Универзален адаптер за напојување.

150 ден
Повеќе
На лагер
w
EL-TRAVEL033
Брзо инфо
(0)

Адаптер за американско напојување.

199 ден
Повеќе
На лагер
w
EL-TRAVEL03
Брзо инфо
(0)

Адаптер за американско напојување.

125 ден
Повеќе
На лагер
w
EL-TRAVEL01
Брзо инфо
(0)

Адаптер за британско напојување.

230 ден
Повеќе
На лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.