бесплатна испорака
Skip Navigation Links.

АКЦИЈА НА FIXPOINT АЛАТКИ

Производи на страна:
Страна 1 од 1
FIXP.SDS03
Брзо инфо
(0)

Сет врвови за шрафцигер.

1.995 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXPOINT SLDH01
Брзо инфо
(0)

Држач за електронски плочки за едноставна работа и поправка. Можност за ротирање за 360°.

1.355 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXP.PL01
Брзо инфо
(0)

Клешта за сечење на проводници, цвикцангла.

555 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXP.TL01
Брзо инфо
(0)

Сет алатки за смарт-телефони

со врв за шрафцигер ТS1 за iPhone и MacBook.

1.448 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXPOINT SLD01
Брзо инфо
(0)

Леткум на гас со електричен пиезо систем за палење.

1.555 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXP.SOLD.GAS01
Брзо инфо
(0)

Леткум на гас со електричен пиезо систем за палење.

2.550 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXP.GLG02
Брзо инфо
(0)

Пиштол за пластика 200W.

1.150 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXP.GLG01
Брзо инфо
(0)

Пиштол за пластика на батерија.

2.350 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXP.SLDLE02
Брзо инфо
(0)

Лупа со помошен држач.

2.464 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXPOINT SLDLE01
Брзо инфо
(0)

Лупа со помошен држач.

998 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXP.SDS01
Брзо инфо
(0)

Рачна бормашина на батерии.

1.380 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXP.SDS02
Брзо инфо
(0)

Рачна бормашина на батерии.

1.690 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXPOINT CAL01
Брзо инфо
(0)

Шублер дигитален 150mm.

1.250 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.