бесплатна испорака
Skip Navigation Links.

Акција Мерни Инструменти

Производи на страна:
Страна 1 од 2
PKT-P3441
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3441

TRMS мултиметар за heavy-duty апликации, заштитен со IP67 и со напредни мерни функции.

9.854 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PKT-P4390
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4390

TrueRMS мултиметар со USB поврзување со РС, со стандардни мерни подрачја.

7.030 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PKT-P2005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2005

Дигитален мултиметар со стандардни мерни функции и мануелно менување на мерното подрачје, со посебно подрачје за индуктивност.

3.221 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EXTECH EX505
Брзо инфо
(0)

TrueRMS дигитален мултиметар отпорен на влага и прашина (IP67).

7.997 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
METREL MD-9030
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9030

Дигитален мултиметар со стандардни мерни функции до 1000V AC/DC, за секојдневна употреба во лабораторија и/или основни сервисни интервенции на терен.

9.300 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
UNI-T UT20B
Брзо инфо
(0)

Дигитален мини мултиметар со мали димензии и универзална примена.

650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MASTECH MY74
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MY74

Дигитален мултиметар со одзив на средната вредност, со мануелно менување на подрачјата.

1.690 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MASTECH MS8238C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS8238C

Дигитален мултиметар со автоматско менување на мерното подрачје.

1.379 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PKT-P3335
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3335

Дигитален мултиметар со одзив на средната вредност, со мануелно менување на подрачјата.

3.471 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
METREL MD-9020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9020

Дигитален мултиметар со стандардни мерни функции до 1000V AC/DC, за секојдневна употреба во лабораторија и/или основни сервисни интервенции на терен.

5.611 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HYELEC MS8229
Брзо инфо
(0)

Дигитален мултиметар и тестер на амбиентални параметри: температура, влага, осветленост и бучава.

4.510 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EXTECH TK430
Брзо инфо
(0)
Електричарски комплет за индустриско одржување, составен од TRMS мултиметар, AC струјна клешта и бесконтактен детектор на напон, температурна сонда, комплет мерни сонди и то...
8.211 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PKT-P1070
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1070

Мини дигитален мултиметар за општа намена.

953 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MASTECH MAS830L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P-MAS-MAS830L-B0001

Мини дигитален мултиметар за изведување на основни мерења до 600V AC/DC.

790 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
PKT-P1020A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1020 A

Мини дигитален мултиметар за изведување на основни мерења до 600V AC/DC, вградена светилка и бесконтактен детектор на присуство на напон.

2.212 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.