бесплатна испорака
Skip Navigation Links.

USB-C кабли и додатоци

Производи на страна:
Страна 1 од 2
GB-USBAD10
Брзо инфо
(0)

Kонектор адаптер USB C-тип  / USB v3.0 A-тип женско. 

 

 

 

299 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-USBAD11
Брзо инфо
(0)

Kонектор адаптер USB C-тип  / USB v2.0 micro B-тип женско.

 

 

 

 

 

 

244 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABS.P.SUP.03/B
Брзо инфо
(0)

Универзален адаптер за напојување на мобилни уреди во автомобил, USB Type C / USB Type A, 3A. 

 

1.355 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SWH-CH017WH
Брзо инфо
(0)

USB адаптер за напојување со 4 приклучоци 8A со 3xUSB +USB-C конектори.

1.495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-P.SUP.16/B
Брзо инфо
(0)

USB адаптер за напојување на мобилни уреди со USB-C кабел, USB x 2, 2.4A.

 

 

795 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-CAB025/B
Брзо инфо
(0)

USB кабел v3.1 C-type машко / USB 2.0 A -type машко, 1m.

444 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-CAB025/2B
Брзо инфо
(0)

USB кабел v3.1 C-type машко / USB 2.0 A -type машко, 2m. 

485 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-CAB025/2W
Брзо инфо
(0)

USB кабел v3.1 C-type машко / USB 2.0 A -type машко, 2m. 

485 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-CAB009
Брзо инфо
(0)

Kабел адаптер USB-C тип  / HDMI женско.

1.600 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-USBAD7
Брзо инфо
(0)

Kабел адаптер USB-C тип / VGA, USB v3.0 A-тип + USB-C тип.

2.550 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-USBAD9
Брзо инфо
(0)

Кабел адаптер USB C-тип / HDMI, USB v3.0 A-тип + USB C-тип.

 

2.750 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SWX-CH015BL
Брзо инфо
(0)

USB Полнач за 220V со USB и USB Type C конектори.

945 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
STR-XRAM32/2
Брзо инфо
(0)

USB OTG флеш меморија 32GB

1.150 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-CAB031
Брзо инфо
(0)

Кабел USB-C машко / DisplayPort машко,1.2m.

1.490 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-CAB030
Брзо инфо
(0)

Кабел USB-C машко / HDMI машко, 1.8m.

 

1.848 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.