sedi doma mk
Skip Navigation Links.

Акција: Алатки за Хобисти и Професионалци

Производи на страна:
Страна 1 од 1
WEL.WHK30EU
Брзо инфо
(0)

Леткум, наменет за хоби апликации. Одличен за декоративна обработка на дрво и кожа, гравирање, сечење на пластика и други предмети.

 

2.147 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-TLW01
Брзо инфо
(0)

Комплет алат 42 во 1.

1.232 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-TLW02
Брзо инфо
(0)

Сет од 33 врвови и клучеви.

1.295 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-TL003
Брзо инфо
(0)

Комплет алат 47 во 1.

1.665 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MICROMOT 50/EF
Брзо инфо
(0)

Мини бормашина, 40W.

2.750 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MICROMOT 50/E
Брзо инфо
(0)

Мини бормашина, 40W.

3.150 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXP.GLG01
Брзо инфо
(0)

Пиштол за пластика на батерија.

2.232 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXP.SDS01
Брзо инфо
(0)

Рачна бормашина на батерии.

1.380 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FIXP.SDS02
Брзо инфо
(0)

Рачна бормашина на батерии.

1.690 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-TLWS02
Брзо инфо
(0)

Сет од 58 шрафцигери и битови.

1.660 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-OFCST01
Брзо инфо
(0)

Професионална хефталка

на батериja.

2.550 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CK-4826D
Брзо инфо
(0)

Комплет шрафцигер со гарнитура врвови.

2.331 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.