promocija_traki
Skip Navigation Links.

Започни го својот нов проект!

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ARD-DUE
Брзо инфо
(0)
Код: A000062

Развојна плоча базирана на SAM3X8E ARM Cortex-M3 CPU.

2.990 ден
Повеќе
На лагер
w
ARD-LEONARDO
Брзо инфо
(1)
Код: A000052

Развојна плочка базирана на ATmega32 микроконтролер.

1.666 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-MINI
Брзо инфо
(0)
Код: A000087

Развојна плочка базирана на ATmega328 микроконтролер.

1.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARDUINO MKR FOX
Брзо инфо
(0)
Код: ABX00014

Дополнителна плочка,
Arduino MKR FOX.

3.777 ден
Повеќе
На лагер
w
ARDUINO MKR IoT
Брзо инфо
(0)
Код: GKX00006

Дополнителна плочка,
Arduino MKR IoT Bundle.

5.995 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARDUINO MKR WAN
Брзо инфо
(0)
Код: ABX00017

Дополнителна плочка,
Arduino MKR WAN 1300.

3.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARDUINO MKR ZERO
Брзо инфо
(0)
Код: ABX00012

Дополнителна плочка,
Arduino MKR Zero.

2.995 ден
Повеќе
На лагер
w
ARDUINO MKR1000
Брзо инфо
(0)
Код: ABX00004

Дополнителна плочка,
Arduino MKR1000 WiFi.

3.450 ден
Повеќе
На лагер
w
ARD-STARTER KIT2
Брзо инфо
(0)

Arduino кит за почетници.

4.444 ден
Повеќе
На лагер
w
ARD-STARTER KIT
Брзо инфо
(0)
Код: K000007

Arduino кит за почетници.

6.099 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-UNO
Брзо инфо
(2)
Код: A000066

Развојна плочка базирана на ATmega328 микроконтролер со долги пинови.

1.990 ден
Повеќе
На лагер
w
ARD-UNO SMD/V3
Брзо инфо
(0)
Код: A000073

Развојна плочка базирана на ATmega328 микроконтролер со долги пинови.

1.995 ден
Повеќе
На лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.