бесплатна испорака
Skip Navigation Links.

Ардуино и протоборди

Производи на страна:
Страна 1 од 2
RND 255-00012
Брзо инфо
(0)

Жици за протоборд - Машко/Женско 15cm.

99 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND 255-00013
Брзо инфо
(0)

Жици за протоборд - Машко/Женско 15cm.

99 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ME-ADD WIREJ1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-513

Жици за протоборд - Машко/Машко 15cm.

180 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ME-ADD WIREJ2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-511

Жици за протоборд - Женско/Женско 15cm.

180 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ME-ADD WIREJ13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-512

Жици за протоборд - Машко/Женско 15cm.

180 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ME-ADD WIREJ/140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2022

Кутија со жици за протоборд - Машко/Машко, x140pcs.

360 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND-BRD003
Брзо инфо
(0)

Протоборд со 840 точки.

399 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ME-ADD PRT4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1098

Самолеплив протоборд со 400 точки.

350 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ME-ADD PRT8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1097

Самолеплив протоборд со 830 точки.

450 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND-BRD001
Брзо инфо
(0)

Протоборд со 830 точки.

599 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND-BRD005
Брзо инфо
(0)

Протоборд со 2x100 точки.

210 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND-BRD006
Брзо инфо
(0)

Протоборд со 730 точки.

370 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND-BRD007
Брзо инфо
(0)

Протоборд со 270 точки.

210 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MIKROE-1140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1140

Самолеплив мини протоборд со 170 точки, син.

210 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
RND 255-00003
Брзо инфо
(0)

Протоборд со 3260 точки.

1.490 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.