Skip Navigation Links.

Cembre туљци и клешти

Производи на страна:
Страна 1 од 3
CEM. ZKE610
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590718

Клешта за терминали, туљци.

13.500 ден
Повеќе
на лагер
w
CEM. ZKE616
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590725

Клешта за терминали, туљци.

18.466 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. ZKE6-F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590716

Клешта за терминали, туљци.

15.340 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. ZKE2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590710

Клешта за терминали, туљци.

3.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. HNKE16
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590329

Клешта за терминали, туљци.

8.360 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. HNKE4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590299

Клешта за терминали, туљци.

8.360 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. PKD508
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2808852

Терминал пин конектор,

0.5mm2, ø2.6mm, (1.4x8x14)mm.

2 ден
Повеќе
на лагер
w
CEM. PKD7508
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2808862

Терминал пин конектор,

0,75mm2, ø2,8mm, (1.6x8x14)mm.

2 ден
Повеќе
на лагер
w
CEM. PKD108
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2808872

Терминал пин конектор,

1mm2, ø3mm, (1.8x8x14)mm.

2 ден
Повеќе
на лагер
w
CEM. PKD110
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2808874

Терминал пин конектор,

1mm2, ø3mm, (1.8x10x16)mm.

2 ден
Повеќе
на лагер
w
CEM. PKD1508
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2808880

Терминал пин конектор,

1.5mm2, ø3.5mm, (2.1x8x14)mm.

2 ден
Повеќе
на лагер
w
CEM. PKD1510
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2808882

Терминал пин конектор,

1.5mm2, ø3.5mm, (2.1x10x16)mm.

2 ден
Повеќе
на лагер
w
CEM. PKD2508
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2808890

Терминал пин конектор,

2.5mm2, ø4.2mm, (2.6x8x14)mm.

2 ден
Повеќе
на лагер
w
CEM. PKD2512
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2808892

Терминал пин конектор,

2.5mm2, ø4.2mm, (2.6x12x18)mm.

3 ден
Повеќе
на лагер
w
CEM. PKE308
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2809030

Терминал пин конектор,

0,3mm2, ø1,9mm, (1.1x8x12)mm.

3 ден
Повеќе
на лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.