sedi doma mk
Skip Navigation Links.

Cembre туљци и клешти

Производи на страна:
Страна 1 од 3
CEM. ZKE616
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590725
Кримп Клешта за Терминали, Туљци, 0.08 - 16mm², 180mm, Cebmre
16.619 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. ZKE610
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590718
Кримп Клешта за Терминали, Туљци, 0.08 - 10mm², 180mm, Cebmre
13.806 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CEM. ZKE6-F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590716
Кримп Клешта за Терминали, Туљци, 0.5 - 6mm², 200mm, Cebmre
14.525 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. ZKE2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590710
Кримп Клешта за Терминали, Туљци, 0.5 - 16mm², 185mm, Cebmre
3.860 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. HNKE16
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590329
Кримп Клешта за Терминали, Туљци, 4 - 16mm², 235mm, Cebmre
7.786 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. HNKE4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2590299
Кримп Клешта за Терминали, Туљци,, 0.5 - 4mm², 235mm, Cebmre
7.786 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. PKD7508
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2808862

Терминал пин конектор,

0,75mm2, ø2,8mm, (1.6x8x14)mm.

2 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CEM. PKD108
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2808872

Терминал пин конектор,

1mm2, ø3mm, (1.8x8x14)mm.

2 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CEM. PKE2512
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2809135

Терминал пин конектор,

2,5mm2, ø4,2mm, (2.6x12x18)mm.

3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CEM. PKC508
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2809350

Терминал пин конектор,

0.5mm2, ø2.6mm, (1.3x8x14)mm.

2 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CEM. PKC7508
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2809370

Терминал пин конектор,

0.75mm2, ø2.8mm, (1.6x8x14)mm.

2 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEM. PKC2508
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2809430

Терминал пин конектор,

2.5mm2, ø4.2mm, (2.6x8x14)mm.

2 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CEM. PKC2512
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2809435

Терминал пин конектор,

2.5mm2, ø4.2mm, (2.6x12x18)mm.

3 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CEM. PKD110
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2808874

Терминал пин конектор,

1mm2, ø3mm, (1.8x10x16)mm.

2 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CEM. PKD1508
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2808880

Терминал пин конектор,

1.5mm2, ø3.5mm, (2.1x8x14)mm.

2 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.