promocija_traki
Skip Navigation Links.

Попуст на Raspberry

Производи на страна:
Страна 1 од 1
RASPBERRY-PI/3B+
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 3 B+ претставува мал компјутер со големина на кредитна картичка кој може да се приклучи со вашиот телевизор и тастатура. Тоа е мал и моќен компјутер кој може да...
3.330 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.KIT IBM IOT
Брзо инфо
(0)

Лесен за инсталација IBM Watson IoT,

Kit за Raspberry Pi 3.

6.950 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.KIT TECHBOX
Брзо инфо
(0)

TechBox Tricks кит за Arduino и Raspberry Pi.

3.080 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
RASP.QK-90015
Брзо инфо
(0)

Пренослива мултимедијална безжична тастатура.

2.570 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.BOX10/B
Брзо инфо
(0)

Кутија за Raspberry Pi 3 - црна.

595 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.BOX B
Брзо инфо
(0)

Кутија за Raspberry Pi 3 - црна.

790 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.BOX B/TN
Брзо инфо
(0)

Кутија за Raspberry Pi 3 - црна/проѕирна.

595 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.BOX10/Y
Брзо инфо
(0)

Кутија за Raspberry Pi 3 - жолта.

595 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.BOX11
Брзо инфо
(0)

Кутија за Raspberry Pi 3 - сива.

790 ден
Повеќе
На лагер
w
RASPBERRY-BOX/W
Брзо инфо
(0)

Кутија за Raspberry Pi 3 - црвена/бела.

690 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.BOX10/R
Брзо инфо
(0)

Кутија за Raspberry Pi 3 - црвена.

595 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.BOX10/BU
Брзо инфо
(0)

Кутија за Raspberry Pi 3 - сина.

595 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.BOX13/B
Брзо инфо
(0)

Алуминиумска кутија за

Raspberry Pi B+ и Pi 2B- црна.

1.888 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.PI/HK2
Брзо инфо
(0)

Сет ладилници за Raspberry Pi.

246 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.ADD,KIT2
Брзо инфо
(0)

Grove Starter Kit за Arduino и Raspberry Pi.

4.610 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.