sedi doma mk
Skip Navigation Links.

Акција - Фудбалски настани

Производи на страна:
Страна 1 од 3
NE-HDMIEXT01
Брзо инфо
(0)

HDMI безжичен екстендер до 40 метри, 2.4GHz.

9.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-TRANSHDMI01
Брзо инфо
(0)

HDMI безжичен екстендер до 30 метри, 5GHz.

12.938 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KN-HDMIREP26
Брзо инфо
(0)

HDMI екстендер до 30m со употреба на два обични UTP Cat5e/6 кабли.

 

2.957 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AT-VE800A
Брзо инфо
(0)

HDMI екстендер до 60m користејќи еден Cat5e или Cat6 кабел.

4.805 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
AVREPEAT-12
Брзо инфо
(0)

HDMI засилувач до 35 метри.

2.776 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-5503/7.5
Брзо инфо
(0)
Аудио/Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, Full HD, 7.5 m
950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-5503/1.5
Брзо инфо
(0)
Аудио/Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, Full HD, 1.5 m
280 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-5503/15
Брзо инфо
(0)
Аудио/Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, Full HD, 15 m
1.555 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-5503/2
Брзо инфо
(0)
Аудио/Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, Full HD, 2 m
344 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CLCT-C022/3.0
Брзо инфо
(0)
Аудио/Видео Кабел, Син, Slim, Машко / Машко, 4K Ultra HD, 3 m
1.555 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CABLE-550G/2
Брзо инфо
(0)
Аудио/Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, 4K Ultra HD, 2 m
285 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-557/5.0
Брзо инфо
(0)
Аудио/Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, Full HD, 5 m
510 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CABLE-557
Брзо инфо
(0)
Аудио/Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, Full HD, 1 m
225 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CABLE-5503/10
Брзо инфо
(0)
Аудио/Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, Full HD, 10 m
1.110 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-5503/20
Брзо инфо
(0)
Аудио/Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, Full HD, 20 m
2.300 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.