promocija_traki
Skip Navigation Links.

Камери и веб-камери

Производи на страна:
Страна 1 од 4
SAS-CARCAM20
Брзо инфо
(0)

Full HD видео камера за во автомобил со 2.7инчен екран.

3.750 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-CARCAM11
Брзо инфо
(0)

Full HD видео камера за во автомобил со 2.7" екран.

2.395 ден
Повеќе
На лагер
w
CL-AC21
Брзо инфо
(0)

Camlink FullHD 1080р Акциона камера со WiFi

3.450 ден
Повеќе
На лагер
w
SVL-CARCAM11
Брзо инфо
(0)

Видео камера за во автомобил со вграден микрофон.

1.410 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-DVRPIR10
Брзо инфо
(0)

PIR сензор со вградена камера, рекордер, микрофон и далечински управувач.

5.900 ден
Повеќе
На лагер
w
CL-AC40
Брзо инфо
(0)

Акциона 4К камера, отпорна на вода, WiFi.

4.444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CL-AC360
Брзо инфо
(0)

Акциона Full HD 360° камера, 2K, WiFi, водоотпорна.

4.990 ден
Повеќе
На лагер
w
CSACWG100
Брзо инфо
(0)

Акциона Full HD камера 1080p, отпорна на вода, WiFi, GPS.

8.250 ден
Повеќе
На лагер
w
CL-AC20
Брзо инфо
(0)

Акциона Full HD камера 1080p, отпорна на вода, WiFi.

4.000 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
CSACW100
Брзо инфо
(0)

Акциона Full HD камера 1080p, отпорна на вода, WiFi.

1.785 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
CSAC300
Брзо инфо
(0)

Акциона Full HD камера 1080p, отпорна на вода.

3.881 ден
Повеќе
На лагер
w
CSAC200
Брзо инфо
(0)

Акциона HD камера 720p, отпорна на вода.

3.330 ден
Повеќе
На лагер
w
CSAC100
Брзо инфо
(0)

Акциона HD камера 720p, отпорна на вода.

2.541 ден
Повеќе
На лагер
w
CL-AC10
Брзо инфо
(0)

Акциона HD камера 720p, отпорна на вода.

3.490 ден
Повеќе
На лагер
w
SEC-CAM30
Брзо инфо
(0)

Безбедносна колор камера во водоотпорно куќиште за надворешна употреба.

1.848 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.