бесплатна испорака
Skip Navigation Links.

Образовни Комплети - Mico:bit

Производи на страна:
Страна 1 од 1
MB80-US
Брзо инфо
(0)

Образовен развoен комплет,

micro:bit.

1.495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB158-US
Брзо инфо
(0)

Образовен разoвен комплет,

micro:bit go.

1.550 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB224-US
Брзо инфо
(0)

Образовен развoен комплет,

10 x micro:bit.

10.782 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB330-US
Брзо инфо
(0)

Образовен развоен комплет,

300 х micro:bit.

252.601 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB KIT01
Брзо инфо
(0)

Образовен развоен кит комплет за micro:bit.

2.390 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB BINARYDIMM
Брзо инфо
(0)

Образовен развoен комплет,

DIMM робот.

2.890 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB TOTEMSPIDER
Брзо инфо
(0)

Образовен развоен комплет,

Тотем Пајак-робот.

5.650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB BINARYUFO W/O
Брзо инфо
(0)

Образовен развоен комплет, НЛО.

2.890 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB TOTEMTORTOISE
Брзо инфо
(0)

Образовен развоен комплет,

Тотем Желка-робот.

5.650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB TOTEMCRAB
Брзо инфо
(0)

Образовен развоен комплет,

Тотем Рак-робот.

5.650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB KIT04
Брзо инфо
(0)

Образовен развоен комплет,

Grove Inventor Kit за micro:bit.

4.995 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB KIT02
Брзо инфо
(0)

Образовен развоен комплет,

MINODE_KIT_V1.

4.444 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB KIT03
Брзо инфо
(0)

Образовен развоен комплет,

MBIT-WEARIT.

2.390 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.