бесплатна испорака
Skip Navigation Links.

Образовни Комплети - Micro:bit

Производи на страна:
Страна 1 од 1
MB KIT03
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, micro:Bit wear:it, Wearable/Fitness Tracking PrototyPing
2.390 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB BINARYDIMM
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, DIMM Робот
2.890 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB TOTEMSPIDER
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Пајак
5.650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB224-US
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, 10 x micro:Bit
10.782 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MB BINARYUFO W/O
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, UFO
2.890 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB TOTEMCRAB
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Рак
5.650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB158-US
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет, micro:Bit

1.550 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB330-US
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, 300 x micro:Bit
252.601 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MB TOTEMTORTOISE
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Желка
5.650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB KIT04
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit
4.995 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB80-US
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет, micro:Bit

1.495 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB KIT01
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за micro:Bit, Edge Connector/LED's/LDR/Buzzer
2.390 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MB KIT02
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за micro:Bit, 10 x Модули со Сензори, IoT Развој
4.444 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.