бесплатна испорака
Skip Navigation Links.

Промоција ICY BOX

Производи на страна:
Страна 1 од 3
IB-AC6703
Брзо инфо
(0)

7 портен USB 3.0 хаб со 3 порти за полнење.

3.573 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IB-SPL1023
Брзо инфо
(0)

За поврзување на два DisplayPort монитори преку еден miniDisplayPort/DisplayPort.

4.930 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IB-SPL1031
Брзо инфо
(0)

DisplayPort™ во HDMI®/DP/VGA сплитер.

5.545 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IB-SPL1024
Брзо инфо
(0)

За приклучување на два  HDMI® монитори преку еден miniDisplayPort.

5.237 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IB-AC618
Брзо инфо
(0)

7 портен USB 3.0 хаб со порт за напојување и дополнителен адаптер за напојување.

3.390 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IB-AC6401
Брзо инфо
(0)

4 портен USB 3.0 хаб

1.295 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IB-HUB1405
Брзо инфо
(0)

4 портен USB 3.0 хаб со дополнителен адаптер за напојување.

2.588 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
IB-HUB1403
Брзо инфо
(0)

4 портен USB 3.0 хаб за поставување во 60mm отвор.

1.420 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IB-AC6702
Брзо инфо
(0)

4 портен USB 3.0 хаб со дополнителен адаптер за напојување.

4.747 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
IB-AC6701
Брзо инфо
(0)

7 портен USB 3.0 хаб со дополнителен адаптер за напојување.

2.588 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IB-AC517
Брзо инфо
(0)

2 портен USB-C 3.0 хаб + гигабитна ethernet конекција.

2.464 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IB-AC611
Брзо инфо
(0)

4 портен USB 3.0 хаб со порта за напојување и дополнителен адаптер за напојување.

2.957 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IB-CB020C
Брзо инфо
(0)

Кабел USB-C машко / HDMI машко, 1.8m.

 

2.222 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IB-AC543
Брзо инфо
(0)

Адаптер DisplayPort во HDMI со резолуција до 4096x2160@60 Hz (4K)

1.972 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IB-AC649
Брзо инфо
(0)

Адаптер за 2.5'' HDD/SSD за во лаптоп DVD слот.

998 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.