Skip Navigation Links.

Промоција Solomon

Производи на страна:
Страна 1 од 1
SR SH-60/SO
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH-60

Вакуум пумпа со грејач, наменета за одлемување на електронски компоненти.

595 ден
Повеќе
на лагер
w
SR 231A-SA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 231A-sa

Права прецизна пинцета 120mm.

270 ден
Повеќе
на лагер
w
SR 7-SA
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: 7-SA

Закривена прецизна пинцета 118mm.

270 ден
Повеќе
на лагер
w
SR A2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A2

Права прецизна пинцета 118mm.

270 ден
Повеќе
на лагер
w
SR FCM-SA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FCM-sa

Права прецизна пинцета 120mm.

245 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR OOD-SA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OOD-sa

Права прецизна пинцета 118mm.

270 ден
Повеќе
на лагер
w
SR SS-SA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SS-sa

Права прецизна пинцета 139mm.

270 ден
Повеќе
на лагер
w
SR 968A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SR-968A

Рачка за лемење со моќност 20W.

566 ден
Повеќе
на лагер
w
SR 968B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SR-968B

Рачка за лемење со моќност 30W.

699 ден
Повеќе
на лагер
w
SR KD-100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KD-100

Рачка за лемење со моќност 100W.

1.050 ден
Повеќе
на лагер
w
SR SL-20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SL-20

Станица за лемење со аналогна регулација на температурата.

3.750 ден
Повеќе
на лагер
w
SR SL-30CMCESD
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: SL-30CMCESD

Станица за лемење со аналогна регулација на температурата и керамичко грејно тело кој овозможува долготрајност на лемилото.

4.990 ден
Повеќе
на лагер
w
SR SL-30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SL-30

Станица за лемење со моќност 50W, со 3 цифрен LED дисплеј за прикажување на моменталната и нагодената температура на лемење.

4.950 ден
Повеќе
на лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.