promocija_traki
Skip Navigation Links.

Raspberry Pi со подарок кутија

Производи на страна:
Страна 1 од 1
RASPBERRY-PI/3A+
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 3 A+ претставува мал компјутер со големина на кредитна картичка кој може да се приклучи со вашиот телевизор и тастатура. Тоа е мал и моќен компјутер кој може да...
2.550 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.BOX10/R
Брзо инфо
(0)

Кутија за Raspberry Pi 3 - црвена.

595 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.BOX10/Y
Брзо инфо
(0)

Кутија за Raspberry Pi 3 - жолта.

595 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.BOX10/BU
Брзо инфо
(0)

Кутија за Raspberry Pi 3 - сина.

595 ден
Повеќе
На лагер
w
RASP.BOX10/B
Брзо инфо
(0)

Кутија за Raspberry Pi 3 - црна.

595 ден
Повеќе
На лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.