promocija_traki
Skip Navigation Links.

Голем Избор на Безбедносни Уреди

Производи на страна:
Страна 1 од 2
SAS-AMB30
Брзо инфо
(0)

Аларм за велосипед со 130dB

1.890 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-ALARM310
Брзо инфо
(0)

Безжичен алармен систем кој може да се прошири за 40 додатоци (сензори).

4.127 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-ALARM120
Брзо инфо
(0)

Безжичен алармен систем со 6 зони.

3.850 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-ALARM240
Брзо инфо
(0)

Безжичен алармен систем со вграден телефонски (PSTN) бирач.

4.990 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-WDB212
Брзо инфо
(0)

Безжично ѕвонче, 80dB.

 

1.786 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-WDB202
Брзо инфо
(0)

Безжично ѕвонче, 85dB.

 

1.170 ден
Повеќе
На лагер
w
EL-WDB901
Брзо инфо
(0)

Безжично ѕвонче за на влезна врата.

1.053 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-WDB302
Брзо инфо
(0)

Безжично ѕвонче, 70dB.

 

924 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-WDB301
Брзо инфо
(0)

Безжично ѕвонче, 85dB.

 

1.047 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-WDB221
Брзо инфо
(0)

Безжично ѕвонче за предна и задна врата.

893 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-WDB203
Брзо инфо
(0)

Безжично ѕвонче, 80dB.

 

1.293 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-WDB201
Брзо инфо
(0)

Безжично ѕвонче 90dB.

1.170 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-IPCAM180W1
Брзо инфо
(0)

Внатрешна IP камера за безбедност и надзор.

2.750 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-IPCAM360W1
Брзо инфо
(0)

Внатрешна IP камера за безбедност и надзор.

4.250 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-NC200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NC200

Внатрешна IP камера за безбедност и надзор.

3.389 ден
Повеќе
На лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.