promocija_traki
Skip Navigation Links.

10% Попуст на струјни клешти

Производи на страна:
Страна 1 од 1
HYELEC MS2008A
Брзо инфо
(0)

Струјна клешта за мерење на струја до 600A АС.

1.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS2030
Брзо инфо
(0)

Струјна клешта за мерење на АС струја до 400A.

1.338 ден
Повеќе
На лагер
w
PKT-P4350
Брзо инфо
(0)

TrueRMS AC/DC Струјна клешта за мали струи.

6.182 ден
Повеќе
На лагер
w
PKT-P1665
Брзо инфо
(0)

TrueRMS струјна клешта за мерење на AC/DC струи до 1000А, со вградена LED светилка и безконтактен детектор на напон.

9.109 ден
Повеќе
На лагер
w
MASTECH M266
Брзо инфо
(0)

Струјна клешта за мерење на АС струја до 1000A.

1.071 ден
Повеќе
На лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.