promocija_traki
Skip Navigation Links.

Ви претставуваме Едноставност и Корисност за Секој Дом!

Производи на страна:
Страна 1 од 3
MO-TH-EKIT
Брзо инфо
(1)

Momit дополнителната опрема за Вашиот дом претставува уред кој овозможува термостатот од Momit да контролира подно греење и бојлер безжично.

2.777 ден
Повеќе
На лагер
w
DIO-ED GW01
Брзо инфо
(0)

Smart Home Box компатибилен со сите DiO додатоци.

8.450 ден
Повеќе
На лагер
w
DIO-ED TH02
Брзо инфо
(0)

Smart модул за греење за безжична регулација.

3.450 ден
Повеќе
На лагер
w
DIO-ED LI01
Брзо инфо
(0)

Smart модул за осветлување, 10А.

2.900 ден
Повеќе
На лагер
w
DIO-ED SH01
Брзо инфо
(0)

Smart модул за ролетни.

3.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DIO-ED SE02
Брзо инфо
(0)

Smart сензор за врата / прозорец.

3.140 ден
Повеќе
На лагер
w
DIO-ED SE03
Брзо инфо
(0)

Smart температурен сензор за регулација и следење на температурата.

3.333 ден
Повеќе
На лагер
w
DIO-ED CA03
Брзо инфо
(0)

Внатрешна моторизирана WiFi камера за безбедност и надзор.

9.240 ден
Повеќе
На лагер
w
DIO-ED CA02
Брзо инфо
(0)

Внатрешна WiFi камера за безбедност и надзор.

7.900 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-CLALSD10
Брзо инфо
(0)

Паметен детектор за чад, 868 Mhz.

 

2.957 ден
Повеќе
На лагер
w
DIO-ED CA04
Брзо инфо
(0)

Надворешна WiFi камера за безбедност и надзор.

9.990 ден
Повеќе
На лагер
w
DIO-DOMO21
Брзо инфо
(0)

Паметен ѕиден прекинувач 433MHz.

1.220 ден
Повеќе
На лагер
w
DIO-DOMO22
Брзо инфо
(0)

Двоен паметен ѕиден прекинувач 433MHz.

1.888 ден
Повеќе
На лагер
w
MO-PODCOOL
Брзо инфо
(0)

Momit Cool паметен контролер за клима уред 

4.888 ден
Повеќе
На лагер
w
MO-SKCOOLEU
Брзо инфо
(0)

Momit Cool паметен контролер за клима уред со вклучен Gateway

8.150 ден
Повеќе
На лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.