promocija_traki
Skip Navigation Links.

Голем избор на алатки за електроника

Производи на страна:
Страна 1 од 1
UNI-T UT20B
Брзо инфо
(0)

Дигитален мини мултиметар со мали димензии и универзална примена.

650 ден
Повеќе
На лагер
w
HQ-SOLDER/H3EC
Брзо инфо
(0)

Држач за рачка за лемење со место за сунѓерче за чистење на врвот од лемилото.

269 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-903
Брзо инфо
(0)

Сет алатки за електроника.

1.232 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-907
Брзо инфо
(0)

Сет алатки за електроника.

2.220 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-979B
Брзо инфо
(0)

Сет алатки за електроника.

2.397 ден
Повеќе
На лагер
w
FIXP.TL01
Брзо инфо
(0)

Сет алатки за смарт-телефони

со врв за шрафцигер ТS1 за iPhone и MacBook.

1.448 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-967
Брзо инфо
(0)

Сет алатки за електроника.

2.220 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-TLN01
Брзо инфо
(0)

Сет алатки за компјутерска мрежа.

2.950 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-921C
Брзо инфо
(1)

Сет алатки за електроника.

999 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-920D
Брзо инфо
(0)

Комплет алат за електроничари составен од 12 алатки.

1.540 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-920C
Брзо инфо
(0)

Комплет за лемење составен од 9 алатки.

975 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-920B
Брзо инфо
(0)

Комплет за лемење составен од 6 алатки.

950 ден
Повеќе
На лагер
w
ZD-972A
Брзо инфо
(0)

Комплет за гравирање и обработка на дрво составен од леткум и 19 алатки за обработка.

1.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KTB-25
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со моќност 25W.

395 ден
Повеќе
На лагер
w
KTB-40
Брзо инфо
(0)

Рачка за лемење со моќност 40W.

560 ден
Повеќе
На лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.