vreme novo
Skip Navigation Links.

USB-C кабли и конвертори

Производи на страна:
Страна 1 од 2
GB-USBAD9
Брзо инфо
(0)

Кабел адаптер USB C-тип / HDMI, USB v3.0 A-тип + USB C-тип.

 

2.895 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-USBAD6
Брзо инфо
(0)

Kабел адаптер USB-C тип / VGA женско.

1.367 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-USBHUB16
Брзо инфо
(0)

Хаб USB-C тип машко / 4x USB-A тип женско v3.0.

 

 

1.355 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-USBHUB14
Брзо инфо
(0)

2 портен USB-C 3.0 хаб + Ethernet конекција.

1.490 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-CAB031
Брзо инфо
(0)
USB-C / DP Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, 4K, 1.2 m
1.490 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-CAB030
Брзо инфо
(0)
Аудио / Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, 4K, 1.8 m
1.848 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-CAB029
Брзо инфо
(0)
Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, FullHD, 1.8 m
1.479 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CLCT-C025/1
Брзо инфо
(0)
USB-C Кабел, Син, C-тип Машко v3.1 / A-тип Машко v2.0, 1 m
1.229 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-CAB025/2B
Брзо инфо
(0)
USB-C Кабел, Црн, C-тип Машко v3.1 / A-тип Машко v2.0, 2 m
485 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABS-CAB01/1
Брзо инфо
(0)
USB-C Кабел, Сив, v3.1, C-тип, Машко / Машко, 1 m
1.232 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CLCT-C026/1
Брзо инфо
(0)
USB-C Кабел, Син, C-тип Машко v3.1 / A-тип Женско v3.0, 1 m
1.229 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-CAB025/3W
Брзо инфо
(0)
USB-C Кабел, Бел, C-тип Машко v3.1 / A-тип Машко v2.0, 3 m
525 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CLCT-C026/0.5
Брзо инфо
(0)
USB-C Кабел, Син, C-тип Машко v3.1 / A-тип Женско v3.0, 0.5 m
1.168 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CLCT-C025/2
Брзо инфо
(0)
USB-C Кабел, Син, C-тип Машко v3.1 / A-тип Машко v2.0, 2 m
1.414 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GB-CAB024/1.5B
Брзо инфо
(0)
USB-C Кабел, Црн, v3.1, Машко / Машко, 1.5 m
745 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.