promocija_traki
Skip Navigation Links.

Velleman Комплети Направи Сам

Производи на страна:
Страна 1 од 3
VELLEMAN K2579
Брзо инфо
(1)

Кит комплет направи сам,

тајмер 0-60min.

1.190 ден
Повеќе
На лагер
w
VELLEMAN MK127
Брзо инфо
(1)

Кит комплет направи сам,

подвижна бубачка.

990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN MK160
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

далечинско преку мобилен.

1.190 ден
Повеќе
На лагер
w
VELLEMAN VM136
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Интервал тајмер модул.

1.110 ден
Повеќе
На лагер
w
VELLEMAN KSR1
Брзо инфо
(0)

Комплет направи сам,

Робот - автомобил.

1.660 ден
Повеќе
На лагер
w
VELLEMAN MK125
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

прекинувач осетлив на светлост.

790 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN MK108
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

аларм за вода.

740 ден
Повеќе
На лагер
w
VELLEMAN KSR4
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Робот ESCAPE.

2.834 ден
Повеќе
На лагер
w
VELLEMAN MK119
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Електронски рулет.

1.490 ден
Повеќе
На лагер
w
VELLEMAN MK131
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Семафор.

695 ден
Повеќе
На лагер
w
VELLEMAN MK112
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

логичка игра.

845 ден
Повеќе
На лагер
w
VELLEMAN K4401
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Генератор на звучни ефекти.

1.665 ден
Повеќе
На лагер
w
VELLEMAN MK123
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Ротирачки часовник.

1.355 ден
Повеќе
На лагер
w
VELLEMAN MK159
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

логичка игра.

1.355 ден
Повеќе
На лагер
w
VELLEMAN KSR10
Брзо инфо
(0)

Комплет направи сам,

Роботска рака.

4.990 ден
Повеќе
На лагер
w

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.