Skip Navigation Links.

Liqudation

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
PJP-2605
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TVC18

Kaçavidhë e izoluar "-" 2mm.

1.233 den
Më shumë
Në stok
w
CK-49012/3PH
Informata të shpejta
(0)

Kaçavidhë Philips "+" PH3.

455 den
Më shumë
Në stok
w
XCEL.99PS41MM
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 99PS41MMN

Kaçavidhë me koka të ndryshueshme.

4.682 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CK-49012/4PH
Informata të shpejta
(0)

Kaçavidhë Philips "+" PH4.

545 den
Më shumë
Në stok
w
0.1/100PHT
Informata të shpejta
(3)
Kondezator? Elektrolitik, 0.1?F, 100V
5 den
Më shumë
Në stok
w
CK-4527
Informata të shpejta
(0)

Pjesë për kaçavidë - trox.

237 den
Më shumë
Në stok
w
CK-4568
Informata të shpejta
(0)

Pjesë për kaçavidë - trox.

1.166 den
Më shumë
Në stok
w
XCEL.99XTD7
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 99XTD7N

Set i kaçavidhave me koka gjashtëkëndore të ndryshueshme.

3.730 den
Më shumë
Në stok
w
XCEL.99PS60
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 99PS60N

Set i kaçavidhave me koka të ndryshueshme.

5.000 den
Më shumë
Në stok
w
XCEL.PS88
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PS88N

Set i kaçavidhave me koka të ndryshueshme.

3.254 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
XCEL.PS90MM
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PS90MMN

Set i kaçavidhave me koka të ndryshueshme.

3.571 den
Më shumë
Në stok
w

 

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.