Вести и настани

Четврто, изменето издание на еднодневниот стручен семинар: "ВОВЕД во ТЕРМОВИЗИЈА – практичен осврт"

17.02.2020

Четврто, изменето издание на еднодневниот стручен семинар: "ВОВЕД во ТЕРМОВИЗИЈА – практичен осврт"

3та забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

04.02.2020

Логинг Електроникс и образованието

25.12.2019

Тимот на Логинг Електроникс и оваа година посети некои од средните училишта низ земјава и претпразнично ги изненади со пакет материјали вредните идни инженери.

2ра забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

18.12.2019

2ра забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

04.12.2019

Повторно во LOGING ELECTRONICS -  оваа Сабота на 07.12 организираме бесплатна, забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“.

Последни вести
17.02.2020
Четврто, изменето издание на еднодневниот стручен семинар: "ВОВЕД во ТЕРМОВ...

Четврто, изменето издание на еднодневниот стручен семинар: "ВОВЕД во ...

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.