Моторцангла

KP-0302180
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KNIPEX
Код од Произв.: 03 02 180
Клешта, Моторцангла, Тврда Жица/ Средно Тврда Жица, 180 mm, Knipex
1.390 ден
(вклучено ДДВ): 212,03 ден
Б.Исп.одЛагер
w
Пакети
Производов се содржи и во следниве пакети:
подарок

0302180 - Комбинирана клешта, моторцангла.

 

Карактеристики:

  • Назабени врвови за работа со рамни и округли кабли, наменети за универзална употреба
  • Сечила наменети за сечење на мека и тврда жица
  • Долги сечила за подебели кабли
  • Сечилата се дополнително индуктивно стврднати
  • Цврстина на сечилото на клештата: 60HRC
  • Специјален челик за алат, зацврснати и калени со маслена постапка 
Должина на рачки 180 mm
Тежина 260 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.