Скалпел

WZ-77106
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Прецизен Скалпел, 170 mm
399 ден
(вклучено ДДВ): 60,86 ден
Б.Исп.одЛагер
w
Пакети
Производов се содржи и во следниве пакети:

Универзален скалпел (170x40)mm.
Професионален, метален универзален скалпел со сечило на извлекување.

 

Карактеристики:

  • Изработен од алуминиум со ергономска гумена рачка
  • Заклучување на сечилото со On/Off кочница
  • Содржи 3 сечила, од кои две се во внатрешноста на рачката
  • Димензија на сечилото 18mm
Димензии 175x40 mm
Тежина 224 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.