HDMI кабел

CMP-CE038/2.5
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Аудио/Видео кабел HDMI v1.4 машко / машко, 2.5m.

780 ден
(вклучено ДДВ): 118,98 ден
Беспл. Испор.
w
Пакети

Најнова верзија на HDMI кабел со Ethernet функција за играње игри или гледање филмови со најдобар квалитет. Исто така, кабелот е компатибилен со 3D ТВ.

 

Карактеристики:

  •   Конектор А: HDMI 19-p машки
  •   Конектор Б: HDMI 19-p машки
  •   Верзија: v1.4 (со Ethernet)
  •   Аудио повратен канал
  •   3D преку HDMI
  •   4K x 2K подржани резолуции
  •   Должина: 2.5m
Конектори А
HDMI
машко
Конектори Б
HDMI
машко
Верзија на HDMI
v1.4
Должина 2,5 m
Дополнителна Опрема

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.