Skip Navigation Links.

Најнови производи: Опрема за лемење

Производи на страна:
Страна 1 од 7
EL.6K/11
Брзо инфо
(0)

Резервен спроводен врв од јаглеродни влакна за вакуум пумпа.

42 ден
Повеќе
На лагер
w
WELL. PH1201ESD
Брзо инфо
(0)

ESD безбеден држач за рачка за лемење, за употреба со Weller рачките: EC1201P, EC1204P, EC1201A, TC201T.

616 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WELL. ST6 VRV
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење со облик на штрафцигер за употреба со Weller WP25, WP30 и WP35 рачки за лемење.

249 ден
Повеќе
На лагер
w
WELL. ST5 VRV
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење со кружен облик за употреба со Weller WP25, WP30 и WP35 рачки за лемење.

249 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WELL. ST1 VRV
Брзо инфо
(0)

Врв за лемење со облик на штрафцигер за употреба со Weller WP25, WP30 и WP35 рачки за лемење.

249 ден
Повеќе
На лагер
w
HK-20N
Брзо инфо
(0)

Врв за вакуум пумпа за одлемување за употребa со HK-20G вакуум пумпа.

299 ден
Повеќе
На лагер
w
CK-6009
Брзо инфо
(0)

Врв за вакуум пумпа за употреба со CK-6006 вакуум пумпа за одлемување.

931 ден
Повеќе
На лагер
w
CK-6007
Брзо инфо
(0)

Тефлонски врв за вакуум пумпа за употреба со CK-6006 вакуум пумпа за одлемување.

420 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL. DSH114/FU
Брзо инфо
(0)

Врв за одлемувач Weller DSH.

308 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.TCP-S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053210599N

Магнетостатска рачка за лемење, нагодувањето на температурата се врши со изборот на соодветен врв.

7.428 ден
Повеќе
На лагер
w
SR T-2/SO
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T-2

Антистатички врв за употреба со Solomon SR-817B и SR-827 вакуум пумпи.

63 ден
Повеќе
На лагер
w
SR T-1/SO
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T-1

Тефлонски врв за употреба со Solomon SH-817B и SH-827 вакуум пумпи.

63 ден
Повеќе
На лагер
w
WELL. SPONGE
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0052241999

Сунѓерче за чистење на врвот од лемилото.

193 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL. HE25D
Брзо инфо
(0)

Грејач за рачката Weller WP25D.

1.540 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL. DSH110/FU
Брзо инфо
(0)

Врв за одлемувач DSH.

308 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.