Најнови производи: Пакети Мултимедија

Производи на страна:
Страна 1 од 7
LEP-0270
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет мултимедија со уред кој го продолжува вашиот HDMI кабел до максимум 40m, без никакви загуби во сигналот.

1.351 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0215
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, конвертор од HDMI во VGA + аудио, со Конвертор од USB во RS232 (сериски порт).

2.491 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0235
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, кој содржи се што ви е потребно за лемење, вклучувајќи и држач за електронски плочки за едноставна и прецизна работа.

2.558 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0237
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет мултимедија оптимизиран за пренос на еден Full HD или 3D слика до два LCD, плазма телевизори или монитори.

2.897 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0238
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, USB медиа презентер и USB Хаб за ефикасна контрола и уникатност на вашата презентација.

1.541 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0239
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, USB медиа презентер и USB Хаб за ефикасна контрола и уникатност на вашата презентација.

1.541 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0240
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет мултимедија оптимизиран за пренос на еден Full HD или 3D слика до два LCD, плазма телевизори или монитори.

4.213 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0241
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, USB медиа презентер и држач за проектор за на плафон за ефикасна контрола на вашата презентација. 

2.471 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0242
Брзо инфо
(0)

Логинг Пакет, за специфични потреби на потрошувачите, од општа домашна употреба, лесни комерцијални апликации се до професионална работа со сечење.

1.051 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0243
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет со докажан конвертор од HDMI во VGA-видео со аудио и специјализиран кабел за кристално јасен пренос на сигналот до уредот.

1.541 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0244
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, професионална кримп клешта за RJ конектори и кутија со сет на RJ конектори за сите категории.

1.513 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0245
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лажна безбедносна камера која ви помага да ги избркате натрапниците со универзално далечинско за влезни и гаражни врати.

1.185 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LEP-0247
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, безжичен рутер со брзина до 300 mbps и екстендер за WiFi сигнал кој лесно се поврзува со рутерот.

3.046 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0211
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет за вистинските љубители на електрониката, посебно за вас, кои имате желба да си “поиграте” со Raspberry.

7.916 ден
Повеќе
На лагер
w
LEP-0226
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет со докажан конвертор од HDMI во VGA-видео со аудио и специјализирани кабли за кристално јасен пренос на сигналот до уредот.

3.551 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.