Најнови производи: Пасивни компоненти

Производи на страна:
Страна 1 од 7
CCH 4P7
Брзо инфо
(0)

Керамички кондензатор 4,7pF.

7 ден
Повеќе
На лагер
w
CF 6.5MHZ
Брзо инфо
(0)

Керамички филтер 6.5MHz.

45 ден
Повеќе
На лагер
w
6PSO 10K
Брзо инфо
(0)

Логаритамски потенциометар 10KΩ.

215 ден
Повеќе
На лагер
w
6PSO 10K
Брзо инфо
(0)

Логаритамски потенциометар 10KΩ.

215 ден
Повеќе
На лагер
w
6PSI 50K
Брзо инфо
(0)

Линеарен потенциометар 50KΩ. 

210 ден
Повеќе
На лагер
w
6PMI 50K
Брзо инфо
(0)

Линеарен потенциометар 50KΩ.

110 ден
Повеќе
На лагер
w
6PMI 1K
Брзо инфо
(0)

Линеарен потенциометар 1KΩ.

110 ден
Повеќе
На лагер
w
6PMI 10K
Брзо инфо
(0)

Линеарен потенциометар 10KΩ.

110 ден
Повеќе
На лагер
w
6PSI 100K
Брзо инфо
(0)

Линеарен потенциометар 100KΩ. 

210 ден
Повеќе
На лагер
w
CSB503
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 503KHz.

28 ден
Повеќе
На лагер
w
CSB455
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 455KHz.

19 ден
Повеќе
На лагер
w
CSB400
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 400 KHz.

28 ден
Повеќе
На лагер
w
8.867 XTAL 8.867
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор

 8,867MHz.

105 ден
Повеќе
На лагер
w
6.000 XTAL 6MHZ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-6.00U20B-TEC

Кварцен кристален осцилатор 6MHz.

105 ден
Повеќе
На лагер
w
5.000 XTAL 5MHZ
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 5MHz.

105 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.