Најнови производи: Безбедност

Производи на страна:
Страна 1 од 7
SAS-ALARM120
Брзо инфо
(0)

Безжичен алармен систем со 6 зони.

2.694 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
EL-PIR107
Брзо инфо
(0)

Сензор за движење кој емитира микробранови, мошне чувствителен во широк опсег.

925 ден
Повеќе
на лагер
w
SEC-BLN20
Брзо инфо
(0)

Видео балон со RJ45 конектор.

303 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-ST-CS
Брзо инфо
(0)

Налепница за безбедносна камера (123x148)mm.

245 ден
Повеќе
на лагер
w
TPL-NC200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NC200

Внатрешна IP камера за безбедност и надзор.

3.389 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-DVRWW20
Брзо инфо
(0)

Рачен часовник со вградена камера и микрофон.

3.444 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-IPCAM220
Брзо инфо
(0)

Надворешна IP камера за безбедност и надзор.

6.250 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-IPCAM360W1
Брзо инфо
(0)

Внатрешна IP камера за безбедност и надзор.

4.250 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-IPCAM180W1
Брзо инфо
(0)

Внатрешна IP камера за безбедност и надзор.

2.990 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-AMB30
Брзо инфо
(0)

Аларм за велосипед со 130dB

1.890 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-DUMMYFL10
Брзо инфо
(0)

Лажна сирена за аларм со IP44 заштита.

1.050 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-DUMMYCAM60
Брзо инфо
(0)

Лажна CCTV камера.

788 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-DUMMYCAM50
Брзо инфо
(0)

Лажна CCTV камера.

788 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-DUMMYCAM30
Брзо инфо
(0)

Лажна CCTV камера.

925 ден
Повеќе
на лагер
w
SAS-DUMMYCAM25
Брзо инфо
(0)

Лажна CCTV камера

1.293 ден
Повеќе
на лагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.