Најнови производи: Хоби, RC уреди, Роботи

Производи на страна:
Страна 1 од 7
FLZ-A6173
Брзо инфо
(0)

Батерија за Hobby уреди со далечинско, 11.1V, 2100mAh, 3S LiPo.

1.922 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DID-P1121
Брзо инфо
(0)

Полнач за LiPo батерии за Vista UAV квадкоптери.

668 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DTX-C2054
Брзо инфо
(0)

Батерија за Hobby уреди со далечинско 7.2V, 3000mAh, 6C NiMh.

1.838 ден
Повеќе
На лагер
w
DTX-C1964
Брзо инфо
(0)

Батерија за Hobby уреди со далечинско, 7.4V, 5000mAh, 2S LiPo.

4.012 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DID-C1080
Брзо инфо
(0)

Dromida тркала (гума / бандаж) составени со вметната пена за TT4.18 Тркачки камионет and DT4.18 Пустински камионет.

1.046 ден
Повеќе
На лагер
w
DID-C0053
Брзо инфо
(0)

Баги со погон на четири тркала и максимална брзина од 48km/h+.

10.904 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XR-16078
Брзо инфо
(0)
Беспилотно летало (БПЛ - дрон) / Квадкоптер со вградена HD камера, две смарт батерии, гимбал со 3 оски на стабилизација, систем за глобално позиционирање......
76.258 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DID-E1503
Брзо инфо
(0)

Заштита за елиси за Dromida Kodo дрон.

405 ден
Повеќе
На лагер
w
DID-E1502
Брзо инфо
(0)

Сет елиси за Dromida Kodo.

485 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DID-E1174
Брзо инфо
(0)

Сет елиси за Dromida Vista UAV/FPV.

580 ден
Повеќе
На лагер
w
DID-E1173
Брзо инфо
(0)

Сет елиси за Dromida Vista UAV/FPV.

580 ден
Повеќе
На лагер
w
DID-E1172
Брзо инфо
(0)

Сет елиси за Dromida Vista UAV/FPV.

580 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DID-E1171
Брзо инфо
(0)

Сет елиси за Dromida Vista UAV/FPV

580 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TAC-M0205
Брзо инфо
(0)

Серво мотор за висока брзина компатибилен со сите познати брендови на радио системи.

799 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SUP-M0040
Брзо инфо
(0)

Kабел адаптер Star Plug / SuperTigre женски.

668 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.