Skip Navigation Links.

Најпродавани производи

Производи на страна:
Страна 1 од 7
CD40106.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HEF40106BP,652 ROHS

Hex Schmitt-Trigger Inverter.

30 ден
Повеќе
на лагер
w
LUM-NEBJ21C
Брзо инфо
(0)

Напојувачки женски DC конектор 2.0mm за монтажа на шасија.

60 ден
Повеќе
на лагер
w
GOLD 8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-08BT1NSF6X

8 пинско професионално DIL подножје.

20 ден
Повеќе
на лагер
w
ICVT 14P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K-216-14

DIL подножје 14 пинско.

5 ден
Повеќе
на лагер
w
ICVT 16P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOCKET-16P2-0.3"

DIL подножје 16 пинско.

6 ден
Повеќе
на лагер
w
ICVT 8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-08AT1NX

DIL подножје 8 пинско.

5 ден
Повеќе
на лагер
w
ME-ADD EASY WIFI
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: MIKROE-574
EasyWiFi Плочка, Додаток за Развојна Плочка, ZG2100M
1.015 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INTERF.IF8001/1L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IF 8001

FLUX Liquid soldering flux IF800 1l

3.086 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TECPEL LCR-612
Брзо инфо
(0)

Напреден тестер на кондензатори, индуктивитети и отпорници.

11.632 ден
Повеќе
на лагер
w
LED5 R-LC
Брзо инфо
(0)
LED, 5mm, Црвена
5 ден
Повеќе
на лагер
w
2N3904.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N3904BU

NPN биполарен транзистор,
60V/40V, 0.2A, 0.5W, 300MHz, TO-92.

10 ден
Повеќе
на лагер
w
2N3055-ST
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N3055G

NPN биполарен транзистор,
100V/60V, 15A, 115W, 2.5MHz, TO-3.

205 ден
Повеќе
на лагер
w
2N2222A.
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
75V/40V, 0.8A, 0.5W, 300MHz, TO-18.

60 ден
Повеќе
на лагер
w
BD139.
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: BD139-ST ROHS

NPN биполарен транзистор,
100V/80V, 1.5A, 12.5W, 190MHz, TO-126.

18 ден
Повеќе
на лагер
w
NE555N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NE555N-TI

Единечен Биполарен Тајмер,
(4.5-16)V, 500KHz, DIP-8.

25 ден
Повеќе
на лагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.