Skip Navigation Links.

Најпродавани производи

Производи на страна:
Страна 1 од 7
CD40106.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HEF40106BP,652 ROHS

Hex Schmitt-Trigger Inverter.

30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-11638
Брзо инфо
(0)

Напојувачки женски DC конектор 2.1mm.

52 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LUM-NEBJ21C
Брзо инфо
(0)

Напојувачки женски DC конектор 2.0mm за монтажа на шасија.

60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
GOLD 8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-08BT1NSF6X

8 пинско професионално DIL подножје.

20 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ICVT 14P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K-216-14

DIL подножје 14 пинско.

5 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ICVT 16P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOCKET-16P2-0.3"

DIL подножје 16 пинско.

6 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ICVT 8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-08AT1NX

DIL подножје 8 пинско.

6 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD EASY WIFI
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: MIKROE-574
EasyWiFi Плочка, Додаток за Развојна Плочка, ZG2100M
1.015 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TECPEL LCR-612
Брзо инфо
(0)
LCR Тестер, 20 R -10 MR, 2 mH - 10000 H
11.632 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
L-53LGD
Брзо инфо
(0)
LED, 5mm, Зелена
5 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LED5 R-LC
Брзо инфо
(0)
LED, 5mm, Црвена
5 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BC547C.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BC547CTFR

NPN биполарен транзистор,
50V/45V, 0.1A, 0.5W, 300MHz, TO-92.

5 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2N2222A.
Брзо инфо
(0)

NPN биполарен транзистор,
75V/40V, 0.8A, 0.5W, 300MHz, TO-18.

60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2N3055-ST
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2N3055G

NPN биполарен транзистор,
100V/60V, 15A, 115W, 2.5MHz, TO-3.

290 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BD139.
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: BD139-ST ROHS

NPN биполарен транзистор,
100V/80V, 1.5A, 12.5W, 190MHz, TO-126.

18 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.