Skip Navigation Links.

Најпродавани производи: Опрема за лемење

Производи на страна:
Страна 1 од 7
INTERF.IF8001/1L
Брзо инфо
(0)
Код: IF 8001

FLUX Liquid soldering flux IF800 1l

3.086 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.58744713
Брзо инфо
(0)
Код: T0058744713

Kабел за WSP80 компатибилен со Weller WSP80, WMP, LR82 рачки за лемење.

 

3.591 ден
Повеќе
На лагер
w
STAN.FLUX-X33S07
Брзо инфо
(0)
Код: STANNOL 830321

FLUX Liquid-Electr.PEN (10ml)

773 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.LHT E
Брзо инфо
(0)

T0054445199

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller WSP150.

898 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.LHT F
Брзо инфо
(0)
Код: T0054445099

T0054445099

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller WSP150.

898 ден
Повеќе
На лагер
w
WEL.WPB1
Брзо инфо
(0)
Код: WPB1

Алатка наменета за симнување на оксидираниот слој од врвовите за лемење.

1.012 ден
Повеќе
На лагер
w
TIN-ST1 500GR
Брзо инфо
(0)
Код: STANNOL 396103
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1mm, 500gr, Sn99/Cu1
1.811 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST4 500GR
Брзо инфо
(0)
Код: STANNOL 574013
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1.5mm, 500gr, Sn99/Cu1
2.220 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST5 500GR
Брзо инфо
(0)
Код: STANNOL 574005
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.7mm, 500gr, Sn99.3/Cu0.7
2.175 ден
Повеќе
На лагер
w
TIND-WM 250NPB
Брзо инфо
(0)
Witmetaal Безоловен Калај за лемење, 0.75mm, 250gr, Sn99/Cu1
1.450 ден
Повеќе
На лагер
w
TIN-ALM1 500GR
Брзо инфо
(0)
Код: ALMIT 802 925 50
Almit Безоловен Калај за лемење со Сребро, 0.65mm, 500gr, Sn96.5/Cu0.5/Ag3
5.933 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.EL99/1-25
Брзо инфо
(0)
Код: T0054025099
Weller Безоловен Калај за Лемење со Сребро, 1mm, 25gr, Sn95.8/Cu0.7/Ag3.5
416 ден
Повеќе
На лагер
w
SR SH-60/SO
Брзо инфо
(0)

Вакуум пумпа со грејач, наменета за одлемување на електронски компоненти.

595 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.HT 3
Брзо инфо
(0)
Код: T0054426299

Врв за лемење во облик на длето за употреба со Weller LR82 и FE80 рачки за лемење.

1.861 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.LT H
Брзо инфо
(0)
Код: T0054441211

Врв за лемење со четвртаст облик (длето), за употреба со Weller сериите: WP80, WSP80, MPR80, TCP, FE75 и LR21, МLR21 со дополнителен адаптер.

475 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SetAlat_OpremaZaLemenje_mk
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.