Најпродавани производи: Пасивни компоненти

Производи на страна:
Страна 1 од 7
KNOB-42003-6
Брзо инфо
(0)
Код: 42003-6

Капаче за вртлив потенциометар.

110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KNOB-41012-3B1/4
Брзо инфо
(0)
Код: 41012-3B1/4

Капаче за вртлив потенциометар.

75 ден
Повеќе
На лагер
w
100/50PHT
Брзо инфо
(0)
Код: KRM-050V101MF110-T/A5.0

Електролитски кондензатор 100uF, 50V.

7 ден
Повеќе
На лагер
w
100/16P
Брзо инфо
(0)
Код: KR1-016V101MC110-T/A5.0

Електролитски кондензатор 100uF, 16V.

5 ден
Повеќе
На лагер
w
1000/10P
Брзо инфо
(0)
Код: KE1000A10V2T812#

Електролитски кондензатор 1000uF, 10V.

13 ден
Повеќе
На лагер
w
22/16P
Брзо инфо
(0)
Код: SC1C226M04005VR ROHS

Електролитски кондензатор 22uF, 16V.

4 ден
Повеќе
На лагер
w
MC5 220K
Брзо инфо
(0)
Код: C242A224J2SA201

MKT блок кондензатор 220nF.

12 ден
Повеќе
На лагер
w
3300/6.3P
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 3300uF, 6.3V.

16 ден
Повеќе
На лагер
w
1/100PHT
Брзо инфо
(0)

Електролитски кондензатор 1uF, 100V.

5 ден
Повеќе
На лагер
w
1000/16PHT
Брзо инфо
(0)
Код: KRM-016V102MF160-T/A5.0

Електролитски кондензатор 1000uF, 16V.

14 ден
Повеќе
На лагер
w
MC5 10K
Брзо инфо
(0)
Код: C242A103J20A201

MKT блок кондензатор 10nF.

8 ден
Повеќе
На лагер
w
W1-11008N
Брзо инфо
(0)

Блок кондензатор 8uF 450V, 35x70mm + заземјување.

210 ден
Повеќе
На лагер
w
MC5 10K/1
Брзо инфо
(0)
Код: C241J103J20A201

MKT блок кондензатор 10nF.

7 ден
Повеќе
На лагер
w
MC5 22K
Брзо инфо
(0)
Код: C242A223J20A201

MKT блок кондензатор 22nF.

8 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
220/25PHT
Брзо инфо
(0)
Код: KRM-025V221MF115-T/A5.0

Електролитски кондензатор 220uF, 25V.

8 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.