Најпродавани производи: Мерeња на параметри на околина и амбиент

Производи на страна:
Страна 1 од 7
AARONIA NF-5030
Брзо инфо
(0)

Мерач на нејонизирачко зрачење со вградени E и Н сензори за подрачје до 1MHz.

93.471 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU MGALUXX
Брзо инфо
(0)
Преносен анализатор во heavy-duty изведба, наменет за изведување на долготрајни мерења на горилници во индустриски апликации, гасни турбини и мотори, големи котли, печки и с...
0 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
COMET LP004
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LP004

START/STOP магнет - додаток за управување со снимањето на даталогерите од сериите: Sxxxx, Rxxxx.

341 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET LP003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LP003

USB адаптер за поврзување на далогерите од сериите Sxxxx и Rxxxx со компјутер.

3.791 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU DELTASMART-E
Брзо инфо
(0)
Преносен анализатор на издувни гасови наменет за контролни мерења на процеси на согорување. Се користи за нагодување на ефикасноста на согорување, редовно испитување и одржу...
45.724 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU DELTASMART-B
Брзо инфо
(0)
Преносен анализатор на издувни гасови наменет за контролни мерења на процеси на согорување. Се користи за нагодување на ефикасноста на согорување, редовно испитување и одржу...
57.098 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU NOVA COMPACT
Брзо инфо
(0)

Преносен анализатор на издувни гасови со стандардни функции, наменет за краткотрајни анализи на хемискиот состав на емисиите.

Повеќе
Само во продавница
MRU D.SMART-BSet
Брзо инфо
(0)
Комплет - Преносен анализатор на издувни гасови наменет за контролни мерења на процеси на согорување. Се користи за нагодување на ефикасноста на согорување, редовно испитува...
77.171 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MRU VARIO PLUS
Брзо инфо
(0)

Анализатор на издувни гасови наменет за индустриска употреба.

Повеќе
Само во продавница
MRU OPTIMA7
Брзо инфо
(0)

Анализатор на издувни гасови со можност за мерење до 7 гасови, за индустриска употреба.

Повеќе
Само во продавница
MRU SPECTRA PLUS
Брзо инфо
(0)

Анализатор на издувни гасови наменет за сервисирање и одржување на горилници.

Повеќе
Само во продавница
TECPEL AVM-714
Брзо инфо
(0)

Анемометар со HotWire сонда (без пропелер) и со РС поврзување преку RS232.

21.446 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON AM-4204HA
Брзо инфо
(0)

Анемометар со HotWire сонда и мерен опсег (0.2-20)m/s.

17.159 ден
Повеќе
На лагер
w
LUTRON AM-4233SD
Брзо инфо
(0)

Анемометар со мини пропелерска растеглива сонда за изведување на мерења во вентилациски системи. Работи и како логер на мерните големини на SD картичка.

21.766 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
LUTRON AM-4232
Брзо инфо
(0)

Анемометар со мини пропелерска растеглива сонда за изведување на мерења во вентилациски системи.

18.791 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
KatalogMO_2015_2016
termovizija_resenija_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.