Најпродавани производи: Мерачи на гас во амбиент

Производи на страна:
Страна 1 од 1
SAS-GD100
Брзо инфо
(0)

Монтажен детектор на гасови (пропан, бутан) со звучна сигнализација.

1.180 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU 300HC
Брзо инфо
(0)

Прирачен детектор на запаливи гасови со флексибилна сонда.

29.010 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-GD01
Брзо инфо
(0)

Детектор на јаглерод моноксид (СО) за куќна употреба.

1.540 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE CO-220
Брзо инфо
(0)

Прирачен мерач и детектор  на јаглерод моноксид СО.

46.112 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU-680400
Брзо инфо
(0)

Прирачен мерач и детектор на јаглерод моноксид.

33.838 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH CO250
Брзо инфо
(0)

Мерач на квалитет на воздух за мерење на: CO2, температура, влага и точка на роса.

29.629 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH CO240
Брзо инфо
(0)

Мерач на квалитет на воздух за мерење на: CO2, температура, влага и точка на роса.

19.627 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET T5540
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T5540

Мерач на концентрација на CO2 (јаглерод диоксид) со LAN комуникација и вграден веб сервер.

25.557 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET T6540
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T6540

Мерач на концентрација на CO2 (јаглерод диоксид), температура и влага со LAN комуникација и вграден веб сервер.

33.801 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU 400GD
Брзо инфо
(0)

Повеќенаменска платформа за мерење и детекција на гасови, како и мерење на други параметри во зависност од приклучениот сензор (заменлив со автоматско препознавање).

0 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.