Најпродавани производи: Станици за лемење

Производи на страна:
Страна 1 од 3
WEL.WS81
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053250699N

Станица за лемење со моќност 80W, со аналогна регулација на температурата.

22.803 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA ANAL.60
Брзо инфо
(0)

Аналогна станица за лемење, 60W моќност, температурен опсег 150-450°С.

15.624 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA i-CON PICO
Брзо инфо
(0)

Станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со компактен дизајн и моќност 80W.

15.350 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ERSA i-CON1
Брзо инфо
(0)

Станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, еден канал, моќност 150W

36.326 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX2/CU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053420399N

Двоканална станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со дисплеј осетлив на допир и вкупна моќност 200W.

39.713 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-8916/SS
Брзо инфо
(0)

Дигитална станица за лемење со моќност 60W.

5.926 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-981/SS
Брзо инфо
(0)

Дигитална станица за лемење со моќност 60W.

5.513 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA RDS80
Брзо инфо
(0)

Дигитална станица за лемење со LCD дисплеј, 80W моќност, температурен опсег 150-450°С.

16.866 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WX1011
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: T0053419399N

Станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со дисплеј осетлив на допир и моќност 40W.

55.598 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WX2021
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053422399N

Двоканална станица за лемење комплет со рачка и пинцета за SMD, со микропроцесорско управување на температурата, дисплеј осетлив на допир и вкупна моќност 240W.

82.500 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-931/SS
Брзо инфо
(1)

Дигитална станица за лемење, моќност 48W со дигитална контрола на температурата и приказ на LCD дисплеј.

3.450 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-8906L/SS
Брзо инфо
(0)

Дигитална станица за лемење со моќност 48W.

1.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WHS40D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 56828699

Дигитална станица за лемење наменета за сите електронски апликации, дел од хоби програмата на Weller.

13.238 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX1010
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: T0053418399N

Станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со дисплеј осетлив на допир и моќност 120W.

51.925 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WX2020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053421399N

Двоканална станица за лемење со микропроцесорско управување на температурата, со дисплеј осетлив на допир и вкупна моќност 200W.

77.120 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Merni unit
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.