Најпродавани производи: Алат

Производи на страна:
Страна 1 од 7
CRES.CMTB14EU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CMTB14NEU

14-во-1 мултифункционална алатка.

1.101 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
BCT-DRS01
Брзо инфо
(0)

Сет од 19 бургии (1-10)mm.

1.139 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DRILL 1.8
Брзо инфо
(0)

1.8mm бургија

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DRILL 1.2
Брзо инфо
(0)

1.2mm бургија

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DRILL 0.8
Брзо инфо
(0)

0.8mm бургија

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
DRILL 1.0
Брзо инфо
(0)

1.0mm бургија

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PRF 48/220
Брзо инфо
(0)

Контакт спреј видео, 220ml.

315 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE DXX/KRONE
Брзо инфо
(0)

Дополнителен врв за Fluke-D814,D914 и D914S.

3.199 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TL-SDS1002
Брзо инфо
(0)

Сет врвови за шрафцигер.

555 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TL-SDS1003
Брзо инфо
(0)

Сет врвови за шрафцигер.

1.155 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HT-236C DIE
Брзо инфо
(0)

Додаток за DIN .75-1/1.5-2.5/4-6.

850 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CT-1060
Брзо инфо
(0)

Екстрактор за IC PLCC.

320 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TAPE-YELLOW/3M
Брзо инфо
(0)

Жолта изолир трака 15mm - 10m.

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TAPE-WHITE/3M
Брзо инфо
(0)

Бела изолир трака 15mm - 10m.

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TAPERACK
Брзо инфо
(0)

Изолир трака 15mm - 4.5m.

50 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
plavi artikli_mkd_mk_den
SetAlat_alat_mk
crimp plier_ paket alat_mk
kabli na metro_alat_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.