Најгледани производи: Пасивни компоненти

Производи на страна:
Страна 1 од 7
VS-5152
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5152

MOX отпорник 6.8Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5148
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5148

MOX отпорник 3.3Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5144
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5144

MOX отпорник 1Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5146
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5146

MOX отпорник 2.2Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5145
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5145

MOX отпорник 1.5Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V20K300
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVR20471KSY

Варистор 20mm, 300VAC, 470VDC.

30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V07K150
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V07K140

Варистор 7mm, 140VAC, 220VDC.

19 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VAR V14K275
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-V14K25V

Варистор 14mm, 275VAC, 430VDC.

25 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VAR MYG20-821
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VAR-MYG20-821

Варистор 20mm, 510VAC, 820VDC.

60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1000/16PHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KRM-016V102MF160-T/A5.0
Електролитски Кондензатор, 100?F, 16V
12 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
22/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KLH-063V220MC110-T/A5.0
Електролитски Кондензатор, 22?F, 63V
6 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1/100PHT
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 1?F, 100V
5 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
10000/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K050631030PM0E050
Електролитски Кондензатор, 10000?F, 63V, Штрафење
927 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2200/63P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KR1-063V222MJ350 ROHS
Електролитски Кондензатор, 2200?F, 63V
99 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1/400P
Брзо инфо
(0)
Електролитски Кондензатор, 1?F, 400V
7 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.